o nas

Studio Modolo jest pracownią architektoniczną wykonująca zadania projektowe oraz badawcze w dziedzinie urbanistyki, architektury, aranżacji wnętrz, sztuki, wzornictwa i grafiki.

Projektujemy nowe przestrzenie i przedmioty użytkowe dzięki nowej metodologii, która integruje estetykę, naturę, kulturę i efektywność. Uważamy, że ludzkie poczucie komfortu oraz piękna jest najważniejszym  elementem, który tworzy przestrzeń.

Rozumiemy unikalną siłę napędową każdego projektu. Poprzez staranne badania poszukujemy mądrych i twórczych rozwiązań, dążąc do perfekcji niezależnie od skali zadania, biorąc pełną odpowiedzialność za aspekt ekonomiczny, estetyczny oraz społeczny naszych przedsięwzięć, działając zawsze dla dobra naszych klientów.

Studio Modolo łączy wiedzę, precyzję, zaawansowaną technologię w dziedzinie projektowania, znajomość przepisów i procesów administracyjnych niezbędnych do zrealizowania inwestycji, z drugiej strony oferuje nieograniczoną wyobraźnię, myśl twórczą, entuzjazm, optymizm i umiejętność kreowania dobrej przestrzeni.

Poprzez kreatywność i ciągły rozwój jesteśmy otwarci na najnowsze światowe trendy. Jesteśmy również szalenie ciekawi zrozumienia stylu życia, biznesu i sektorów przemysłu naszych klientów. Chcemy wiedzieć  jak myślą i działają nasi klienci. Spędzamy dużo czasu słuchając i zadając pytania. Następnie zabieramy się do pracy.

Delektujemy się tworząc miejsca, które pasują do naszych klientów pod każdym względem, w kontekście miejsca, natury i kultury. Unikalne, właściwe, choć prowokujące, przyjazne w użytkowaniu, a także piękne.